David Gránský zazářil v Mamma Mia – tancem v ploutvích riskoval zdraví

mamma miaZpěvák a herec David Gránský se poprvé představil jako Sky v muzikálovém hitu Mamma Mia! Díky zranění, které utrpěl v říjnu, byla jeho premiéra odložena až na poslední sérii představení Mamma Mia! v roce 2015.


Na jevišti exceloval, přestože mu rekonvalescence po  zlomené noze skončila teprve před týdnem. „Muzikál jsem si moc užil a děkuji všem kolegům, že mi pomáhali,“ prohlásil někdejší finalista soutěže X Factor. Partnerkou v roli Sophie mu byla Ivana Korolová, se kterou se David setkal už v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Největší úspěch mělo podle očekávání taneční číslo v ploutvích, kde se Sky převléká do neoprenu přímo na jevišti. „Lékaři mě před tancem v ploutvích varovali, zvlášť, když jsem měl zlomený nárt, ale risknul jsem to!“ prozradil Gránský, jemuž nakonec tleskal vyprodaný sál pražského Kongresového centra ve stoje.

Muzikál Mamma Mia! premiérou Davida Gránského v roli Skye zakončil úspěšnou letošní sezónu. Na scénu se představení s hity skupiny ABBA vrátí znovu 26. února 2016, kdy přivítá diváka s pořadovým číslem 200 000.

mamma mia

O talentovaném umělci ve zkratce
David Gránský je absolvent  hudebně – dramatického oboru Státní konzervatoře v Praze.  Natočil seriály Vyprávěj, Gympl s (r)učením omezeným a Doktoři z Počátků. Na jevišti účinkoval v muzikálech Pomáda, Cyrano, Sněhová královna, Kapka medu pro Verunku a Tančírna. Do povědomí  veřejnosti se zapsal jako 15 letý finalista soutěže X Factor.  Jako moderátor uspěl v show Hlas Československa, kde prováděl zákulisím. Od roku 2009 je patronem mezinárodní soutěže Mladý moderátor.

 


Text: Otiz
Foto: Mamma Mia

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání