KOMICI s.r.o. rozesmáli publikum pro dobrou věc

komici s.r.o.Špička nejlepších komiků žánrů stand-up comedy rozesmála 4. listopadu diváky, kteří toho dne navštívili pražské Divadlo Broadway. Všichni účinkující vystoupili bez nároku na honorář. Veškerý výtěžek z akce v hodnotě 200 tisíc korun poputuje občanskému sdružení Korunka Luhačovice.


Obvykle vystupují ve čtyřech, ale na pomoc dětem se KOMICI s.r.o. spojili a vystoupila jich hned celá řada. Akci nabitou humorem si nenechalo ujít téměř pět set diváků, včetně Leoše Mareše, Patrika Hezuckého nebo Dominika Haška.

Program večera byl nadmíru aktuální. Opíral se o události v posledních dnech, výroky vrcholných představitelů našeho státu a postavy na současné politické scéně. Druhý nejčastější motiv bylo divácky vděčné téma; rozdíl mezi ženami a muži. Nicméně se dostalo i na zpracování kontroverznějších témat jako například náboženství. Velmi kladně publikum přijalo hrátky s anglickým jazykem.

komici s.r.o.O svém výsadním postavení v uskupení KOMICI s.r.o. přesvědčil Miloš Knor snad každého v sále. Již při zahájení benefičního představení bylo jasné, že papírové kapesníčky na setření slz smíchu měli být doporučeny jako povinná výbava. Naneštěstí přišel ke konci své scénky o hlas a další vystoupení bylo v ohrožení. „Budu pít co nejvíce teplého piva a slivovice, abych byl schopen se tu ukázat,“ šeptal do mikrofonu Knor.

Vedle nekorunovaného krále stand-up comedy, Miloše Knora, vystoupili i další z agentury KOMICI s.r.o. jakou jsou Jakub Žáček, Ruda z Ostravy, Lumír Tuček, En. Dru, Nasty, kouzelník Richard Nedvěd, Karel Hynek, Josef Polášek, Petr Vydra a jako jediná z žen - Ester Kočičková. Pevná sestava nebyla dlouho jasná. Tomáš Matonoha se nakonec nezúčastnil, nedostavila se ani Iva Pazderková.

Ke konci programu došlo na dražbu originálního kalendáře s fotkami komiků. Ani moderující Ruda z Ostravy nevěřil, že by částka mohla vyšplhat tak vysoko. Přihazovalo se tak dlouho, že musel povolit své zatnuté břicho. I diváci bez brýlí v posledních řadách pochopili, že svaly má celou dobu bohužel jen namalované. Kalendář se vydražil, a na dobročinné účely připadlo, deset tisíc korun.

 


Text: Alena Horáčková
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání