KOMICI s.r.o. rozesmáli publikum pro dobrou věc

komici s.r.o.Špička nejlepších komiků žánrů stand-up comedy rozesmála 4. listopadu diváky, kteří toho dne navštívili pražské Divadlo Broadway. Všichni účinkující vystoupili bez nároku na honorář. Veškerý výtěžek z akce v hodnotě 200 tisíc korun poputuje občanskému sdružení Korunka Luhačovice.


Obvykle vystupují ve čtyřech, ale na pomoc dětem se KOMICI s.r.o. spojili a vystoupila jich hned celá řada. Akci nabitou humorem si nenechalo ujít téměř pět set diváků, včetně Leoše Mareše, Patrika Hezuckého nebo Dominika Haška.

Program večera byl nadmíru aktuální. Opíral se o události v posledních dnech, výroky vrcholných představitelů našeho státu a postavy na současné politické scéně. Druhý nejčastější motiv bylo divácky vděčné téma; rozdíl mezi ženami a muži. Nicméně se dostalo i na zpracování kontroverznějších témat jako například náboženství. Velmi kladně publikum přijalo hrátky s anglickým jazykem.

komici s.r.o.O svém výsadním postavení v uskupení KOMICI s.r.o. přesvědčil Miloš Knor snad každého v sále. Již při zahájení benefičního představení bylo jasné, že papírové kapesníčky na setření slz smíchu měli být doporučeny jako povinná výbava. Naneštěstí přišel ke konci své scénky o hlas a další vystoupení bylo v ohrožení. „Budu pít co nejvíce teplého piva a slivovice, abych byl schopen se tu ukázat,“ šeptal do mikrofonu Knor.

Vedle nekorunovaného krále stand-up comedy, Miloše Knora, vystoupili i další z agentury KOMICI s.r.o. jakou jsou Jakub Žáček, Ruda z Ostravy, Lumír Tuček, En. Dru, Nasty, kouzelník Richard Nedvěd, Karel Hynek, Josef Polášek, Petr Vydra a jako jediná z žen - Ester Kočičková. Pevná sestava nebyla dlouho jasná. Tomáš Matonoha se nakonec nezúčastnil, nedostavila se ani Iva Pazderková.

Ke konci programu došlo na dražbu originálního kalendáře s fotkami komiků. Ani moderující Ruda z Ostravy nevěřil, že by částka mohla vyšplhat tak vysoko. Přihazovalo se tak dlouho, že musel povolit své zatnuté břicho. I diváci bez brýlí v posledních řadách pochopili, že svaly má celou dobu bohužel jen namalované. Kalendář se vydražil, a na dobročinné účely připadlo, deset tisíc korun.

 


Text: Alena Horáčková
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání