Partička na vzduchu Tour 2014 – další zastávka Konopiště

partickaSvoji letošní Tour zakončí Partička ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Igor Chmela, Dano Dangl a Marián Čurko v sobotu 26. července v přírodním divadle na Konopišti. Na co se mohou diváci těšit?


Na svých zastávkách po letních kinech, hradech a zámcích Partička navštívila Vrchlabí, Bílinu, Nový Jičín, Sovinec, Strakonice, Chrudim, Napajedla a Slavkov u Brna. Podívat se na ni přišlo přes 8 tisíc diváků.

Poslední příležitost Partička nabízí právě na Konopišti. Tam na diváky čeká autogramiáda, setkání s fanoušky, vystoupení skupiny Slušní chlapci a koncert Janka Ledeckého.

 

partička


Partička si připravila hned dvě představení. První se bude skládat z nejoblíbenějších her, které vybrali fanoušci na facebooku v anketě TV Prima a to druhé, bude speciálem připraveným pouze pro Konopiště.

Ten, kdo na Konopiště nepřijede, podobnou příležitost již mít nebude, protože sloganem letošního ročníku je: „Třikrát a dost!!!“ a tomuto heslu kluci dostojí.

Areál přírodního divadla na Konopišti se otevírá v 15 hodin. Oficiální program celé akce a potřebné informace najdete na www.partickanavzduchu.cz


Text: Mirka Adamová
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání