Milenci z Pomády pokřtili CD se slavnými hity

PomádaPůl roku po slavnostní premiéře se v pražském Divadle Kalich křtilo CD s největšími hity muzikálu Pomáda. A jelikož se blíží svátek všech zamilovaných, album symbolicky pokřtili zamilovaní Roman Tomeš, jeden z představitelů Zucca, a Míša Doubravová, která v muzikálu ztvárňuje roli drsňačky Rizzo.


Od 6. září láká zpracování slavného muzikálového snímku Pomáda stovky návštěvníků. I půl roku po premiéře divadlo obsazují diváci do posledního místečka a to hlavně díky oblíbenosti nesmrtelných hudebních pecek, které ze židle nadzvedávají starší i mladší generace. A tak jako odměnu za přízeň, jež se Pomáda těší, vytvořilo Divadlo Kalich CD právě s těmi největšími hity z muzikálu, které můžete ve stovce exkluzivních představení slyšet.

Nosič obsahuje osmnáct skladeb a vystřídali se na něm téměř všichni představitelé hlavních rolí. Poslechnout a třeba i zatančit si tak můžete na píseň „Letní láska" v podání Přemysla Pálka a Kateřiny Steinerové, „Freddy, ty můj" od Veroniky Veselé, hit „Sandy" nazpíval Roman Tomeš, „Sandru Dee" si můžete poslechnout jednak od Markéty Procházkové a jednak od Nely Pociskové a všichni představitelé pak najednou zazpívali hity Pomáda nebo Jsme parta správná.

 

Pomáda


A jako každé album i Pomáda se musela náležitě pokřtít. Stalo se tak po čtvrtečním představení - 7. února v Divadle Kalich. U křtu nechyběli herci a zpěváci z muzikálu v čele s Romanem Tomešem, Tomášem Savkou, alternistka Sandy Kateřina Steinerová, Pavel Vítek, ale třeba také aranžér a hudební režisér Miroslav Vydlák nebo ředitel Kalichu Michal Kocourek.

Křtilo se stylově růžovým šampaňským, a jelikož se blíží Valentýn, ujala se křtu nejnovější partnerská dvojice Divadla Kalich Roman Tomeš a Míša Doubravová. A zamilovanost z nich jen čišela. Oba svorně popřáli albu především hodně nadšených posluchačů a muzikálu spoustu návštěvníků a kladných ohlasů.

CD si můžete od 7. února zakoupit v Divadle Kalich, kde také obdržíte exkluzivní valentýnskou slevu 100 Kč oproti běžnému prodeji, album tak můžete pořídit jen za 199 Kč a doma si rovnou připomenout slavné hity v českém znění.


Text: Tereza Netoličková
Foto: Tereza Netoličková

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání