Vesmírní Voca People v Česku mnoho příznivců nemají

Voca PeopleŠokující zprávu zveřejnili organizátoři show osmičlenného uskupení Voca People. Ačkoli sklízí uskupení všude ve světě kladné ohlasy diváků, jak se ukázalo, v České republice se tolik příznivců zřejmě nenajde, nebo nejsou ochotni zaplatit vysokou cenu za vstupné. Proto musela být dvě vystoupení ze čtyř nakonec zrušena.


Již o víkendu 27. a 28. října vystoupí v pražském Divadle Hybernia mezinárodní vokální soubor VOCA PEOPLE. V Praze předvedou hodinu a půl trvající show, kde zazní více jak 70 skladeb v jejich nezaměnitelném podání.

Voca PeopleZ plánovaných čtyř představení se však uskuteční pouze dvě večerní. Vzhledem k technickým problémům je pořadatel nucen zrušit odpolední vystoupení, která byla plánovaná od 16 hodin. Večerních představení se žádná změna netýká, ta proběhnou v původně plánovaných časech od 20:00.

Majitelé odpoledních vstupenek je mohou zcela bezplatně vyměnit v Divadle Hybernia za vstupenku na večerní představení, a to v oba dny konání od 14:00 do 19:30. Kapacita sálu byla pro tyto vstupenky zvlášť vyhrazena. Návštěvníci se tedy nemusí obávat, že by pro ně na večerní představení nezbyla místa. Výměna je možná jen v rámci konkrétního dne. Nelze tedy vyměnit vstupenku na sobotu za nedělní. V případě žádosti o vrácení vstupného, např. z důvodu nehodícího se termínu večerního představení, se mohou zájemci obracet na pobočku, kde vstupenky zakoupili (Ticketstream nebo Ticketportal). Majitelů lístků na večerní představení se tedy žádná z výše uvedených změn nijak nedotkne.Text: Mia
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání