Vesmírní Voca People v Česku mnoho příznivců nemají

Voca PeopleŠokující zprávu zveřejnili organizátoři show osmičlenného uskupení Voca People. Ačkoli sklízí uskupení všude ve světě kladné ohlasy diváků, jak se ukázalo, v České republice se tolik příznivců zřejmě nenajde, nebo nejsou ochotni zaplatit vysokou cenu za vstupné. Proto musela být dvě vystoupení ze čtyř nakonec zrušena.


Již o víkendu 27. a 28. října vystoupí v pražském Divadle Hybernia mezinárodní vokální soubor VOCA PEOPLE. V Praze předvedou hodinu a půl trvající show, kde zazní více jak 70 skladeb v jejich nezaměnitelném podání.

Voca PeopleZ plánovaných čtyř představení se však uskuteční pouze dvě večerní. Vzhledem k technickým problémům je pořadatel nucen zrušit odpolední vystoupení, která byla plánovaná od 16 hodin. Večerních představení se žádná změna netýká, ta proběhnou v původně plánovaných časech od 20:00.

Majitelé odpoledních vstupenek je mohou zcela bezplatně vyměnit v Divadle Hybernia za vstupenku na večerní představení, a to v oba dny konání od 14:00 do 19:30. Kapacita sálu byla pro tyto vstupenky zvlášť vyhrazena. Návštěvníci se tedy nemusí obávat, že by pro ně na večerní představení nezbyla místa. Výměna je možná jen v rámci konkrétního dne. Nelze tedy vyměnit vstupenku na sobotu za nedělní. V případě žádosti o vrácení vstupného, např. z důvodu nehodícího se termínu večerního představení, se mohou zájemci obracet na pobočku, kde vstupenky zakoupili (Ticketstream nebo Ticketportal). Majitelů lístků na večerní představení se tedy žádná z výše uvedených změn nijak nedotkne.Text: Mia
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání