Česko na konci října ohromí Voca People

Voca PeopleVoca People je světoznámá fenomenální partička, která svým vystoupením zanechává v publiku velký kulturní zážitek. Při posledním říjnovém víkendu se dočkají obdivovatelé těchto umělců také v České republice. Voca People se totiž představí při čtyřech exkluzivních komediálně laděných muzikálových show v pražském Divadle Hybernia.


Zajímavý projekt vytvořili před několika lety skladatel a producent Shai Fishman a bavič Lior Kalfo, oba původem z Izraele. Samotné uskupení má osm jiných členů. Tři vokalistky, stejný počet mužských hlasů a dva beatboxery. Dohromady kombinují prvky divadelních a muzikálových představení. Jejich motto zní: „Život je hudba a hudba je život."

Voca PeopleVystupují celí v bílém včetně kukel, jen z červených rtů se jim linou zvuky a melodie známých hitů a skladeb. Ať už jde o klasiku, filmovou hudbu či moderní písně z poslední doby. V jejich repertoáru jsou namátkou díla od Michaela Jacksona, Madonny, Elvise Presleyho, Queen nebo Nirvany. Vše navíc provádějí zábavnou formou a úplně bez použití jakýchkoliv nástrojů.

V pražském Divadle Hybernia vystoupí Voca People v sobotu 27. a v neděli 28. října, v obou případech od 16 a 20 hodin. Vstupenky na tato čtyři exkluzivní představení jsou k zakoupení v předprodejní síti Ticketstream ve třech kategoriích dle umístění sedadel. Nejlevnější vstupné vyjde na 850 Kč, dále pak na 1 100 a do prvních dvou řad od pódia stojí lístky 1 350 korun.

  Text: Pavel Urban
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání