Česko na konci října ohromí Voca People

Voca PeopleVoca People je světoznámá fenomenální partička, která svým vystoupením zanechává v publiku velký kulturní zážitek. Při posledním říjnovém víkendu se dočkají obdivovatelé těchto umělců také v České republice. Voca People se totiž představí při čtyřech exkluzivních komediálně laděných muzikálových show v pražském Divadle Hybernia.


Zajímavý projekt vytvořili před několika lety skladatel a producent Shai Fishman a bavič Lior Kalfo, oba původem z Izraele. Samotné uskupení má osm jiných členů. Tři vokalistky, stejný počet mužských hlasů a dva beatboxery. Dohromady kombinují prvky divadelních a muzikálových představení. Jejich motto zní: „Život je hudba a hudba je život."

Voca PeopleVystupují celí v bílém včetně kukel, jen z červených rtů se jim linou zvuky a melodie známých hitů a skladeb. Ať už jde o klasiku, filmovou hudbu či moderní písně z poslední doby. V jejich repertoáru jsou namátkou díla od Michaela Jacksona, Madonny, Elvise Presleyho, Queen nebo Nirvany. Vše navíc provádějí zábavnou formou a úplně bez použití jakýchkoliv nástrojů.

V pražském Divadle Hybernia vystoupí Voca People v sobotu 27. a v neděli 28. října, v obou případech od 16 a 20 hodin. Vstupenky na tato čtyři exkluzivní představení jsou k zakoupení v předprodejní síti Ticketstream ve třech kategoriích dle umístění sedadel. Nejlevnější vstupné vyjde na 850 Kč, dále pak na 1 100 a do prvních dvou řad od pódia stojí lístky 1 350 korun.

  Text: Pavel Urban
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání