Ypsilonka se bude oddávat sexu

YpsilonkaNečekejte přehnané orgie, i když kdo ví. Zatím je známé jen to, že na prknech Studia Ypsilon se objeví inscenace, která ponese název Budoucnost je v sexu aneb Prvobytně pospolné místo v Čechách. Martin Dejdar, Jiří Lábus a další jména lákají na jedinečné představení, které bude mít brzy premiéru.


Z původního názvu Můj tajný deník se tvůrčí tým přehoupl do jiné sféry. Jan Schmid ve spolupráci s výtvarníkem Jaroslavem Malinou připravují nejnovější ypsilonkovskou premiéru, která slibuje hvězdné obsazení. Těšit se můžete na Petra Vrška, Martina Dejdara, Janu Synkovou, Jiřího Lábuse, Petra Vacka, Renatu Rychlou, Barboru Vyskočilovou, Pavla Nového, Jakuba Slacha nebo Romana Mrázika.  

Ypsilonka„Před časem jsem napsal knihu ‚Život v závorce aneb Prvobytně pospolná místa v Čechách‘ a teď mě dramaturg a kolegové přesvědčili, že bych ji měl inscenovat. Pojednává hlavně o mém mládí, ovšem z dnešního hlediska. Vytvářím tedy takovou osnovu, momenty nosné pro představení, které právě začínáme zkoušet. Osou inscenace budou narozeniny jisté horalky v pohraničí, kde se zprostředkuje zmrtvýchvstání jejího muže. Muže, jenž na toto osamělé místo v horách přišel po válce, kdy do té oblasti přišli noví obyvatelé…,“ takhle se rozpovídal režisér Jan Schmid o novince, která bude mít premiéry 4. a 6. května, reprízy se pak uskuteční 9., 16. a 24. května.

Jak si poradí Ypsilonka s novým představením? Pojme ho vtipně, nebo nabídne zamyšlení? Vydáme se po autobiografických stopách Jana Schmida? Lístky shánějte už teď, protože se po nich práší.

 Text: Aneta Šimonková
Foto: Ypsilonka

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání